Dekoracje gips

Dekoracje z gipsu polimerowego to świetny sposób na ozdobienie swojego domu lub biura. Podstawki polimerowe, wazoniki polimerowe i szkatułki polimerowe to tylko część produktów, które można znaleźć wśród moich zestawów dekoracyjnych. Wszystkie dekoracje z gipsu polimerowego są ręcznie wykonane i unikatowe. Oferuję piękne i unikatowe wzory, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Czym jest gips polimerowy?

Jest to specjalny gips przeznaczony do wykonywania odlewów artystycznych. Użycie gipsu oraz polimeru powoduje, że zestawy są bardziej trwałe niż te wykonane wyłącznie z gipsu. Gips polimerowy jest materiałem odpornym na ścieranie i bardzo trwałym. Dzięki dodatkowi polimeru nasze zestawy dekoracyjne są lepszej jakości i bardziej designerskie.

Czy gips polimerowy jest wodoodporny?

Tak. Jedną z właściwości gipsu polimerowego jest jego odporność na wodę.

Dlaczego warto korzystać z gipsu polimerowego?

Zestawy wykonane z gipsu polimerowego łatwo się czyści. Można z nich stworzyć niemal dowolną strukturę, która będzie wyglądała oszałamiająco.

Jak udekorować przestrzeń z wykorzystaniem zestawów gipsowo-polimerowych?

Zestawy gipsowo-polimerowe są doskonałym wyborem do ozdabiania domów i biur. Produkty można umieścić jako element dekoracyjny na stole lub półce. Produkty te są wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas.

Przykłady wykorzystania zestawów z gipsu polimerowego

  1. Podstawka polimerowa może ozdobić toaletkę i służyć jako miejsce na Twoją biżuterię. W wersji GP22 z dodatkową dziurką na kadzidełko, podstawka wspomoże medytację lub relaksacyjną kąpiel.
  2. W wazoniku umieścisz ulubioną roślinę, kadzidełko, domowy zapach.
  3. Szkatułkę polimerową wykorzystasz jako skrytkę na biżuterię, spinki lub inne przydasie.